Szkoła
Czepielowice

Aktywność fizyczna i zdrowotna

to nie czas na nudę!!!

NIC NIE PORADZIMY, ALE  ZNOWU SIĘ SPOTYKAMY W TAKIEJ FORMIE:-)
DLATEGO...
Wszystkich uczniów Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Czepielowicach zapraszamy do wyzwań sportowych i nie tylko, które będziemy zamieszczać na  stronie internetowej szkoły w zakładce "Aktywność zdrowotna i fizyczna"

Czekamy na Wasze udokumentowane zadania, ćwiczenia które prześlecie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zadania zamieszczane będą w poniedziałek, a czas realizacji i udokumentowania wykonania ćwiczenia, zadania, quizu wynosi 5 dni (do piątku). W trakcie tygodnia również będą na Was czekać inne ciekawe informacje, quizy, planszowe gry sportowe, zabawy i tańce.
Myślimy, że warto bo czekają na Was pozytywne oceny.
Powodzenia i trzymamy kciuki:-)
Nauczyciele wychowania fizycznego

KORONAWIRUS
A WYCHOWANIE FIZYCZNE
DLA WSYSTKICH UCZNIÓW

Rok szkolny 2020/2021