Szkoła
Czepielowice

Święta zbliżają się wielkimi krokami

By poczuć odrobinę tej świątecznej magii 15 grudnia w niedzielę w szkole w Czepielowicach odbył się kiermasz bożonarodzeniowy. Jest to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie przyjaciół, w pięknym otoczeniu, przy muzyce. Społeczność szkolna z przyjemnością gości tego dnia mieszkańców okolicy - i nie tylko. Na kiermaszu była możliwość kupienia przepysznych ciast upieczonych przez rodziców, potraw świątecznych , wszelkich ozdób świątecznych ręcznie robionych, oraz mnóstwo innych dekoracji. Dużą popularnością cieszyła się loteria, gdzie można było kupić cegiełkę, która zasili konto Rady Rodziców. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Czas pobytu w naszej szkole umilały gościom pastorałki i kolędy w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Najmłodszych odwiedził również Mikołaj, który rozdał dzieciom paczki. Kiermasz świąteczny organizowany każdego roku w szkole w Czepielowicach stał się już tradycją. Możemy zorganizować takie przedsięwzięcie dzięki współpracy rodziców i pracowników szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Wydarzenia 2019