PIŁKA NOŻNA GMINA

21 kwietnia na boisku w Kościerzycach odbyły się zawody piłki nożnej. Drużynę reprezentowali uczniowie w składzie: Mikołaj Medyński, Igor Rutkowski, Kacper Pędziwiatr, Jan Jabłoński,
 Hubert Wantuch, Hubert Nimsz, Damian Gruszkiewicz. Chłopcy wywalczyli 1 miejsce.