• Strona główna
  • Szkoła
    • Samorząd uczniowski
    • Akcje, projekty
    • Certyfikaty
    • Wolontariat
    • Rada Rodziców
  • O Szkole
  • Ogłoszenia
    • Opłaty za obiady
  • Kontakt
  • E-Dziennik
    • Nowe logowanie do dziennika
  • RODO
  • Strona główna
  • Szkoła
    • Samorząd uczniowski
    • Akcje, projekty
    • Certyfikaty
    • Wolontariat
    • Rada Rodziców
  • O Szkole
  • Ogłoszenia
    • Opłaty za obiady
  • Kontakt
  • E-Dziennik
    • Nowe logowanie do dziennika
  • RODO

GMINNE ZAWODY 
TENISA STOŁOWEGO

30 września w szkole w Lubszy odbył się gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców.  Mistrzem Gminy Lubsza.
W kategorii drużynowej chłopców I miejsce Igor Rutkowski i Mikołaj Medyński oraz w grupie młodszej Darek Andruchowicz 
i Tymoteusz Miski.
W kategorii drużynowej dziewcząt III miejsce Milena Kleszcz i Emilia Mikołaszewska  oraz II miejsce Ania Pniewska 
i Julka Głowacz.
W kategorii indywidualnej I miejsce Mikołaj Medyński, Tymoteusz Miski. II miejsce Darek Andruchowicz, III miejsce Ania Pniewska i Igor Rutkowski.
Gratulujemy!

Projekt i realizacja TOPNET 
2019