Wspaniały sukces naszej uczennicy Joanny Maciejewskiej podczas XXX Olimpiady Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża z Biedronką w Opolu
Asia pięknie reprezentowała naszą szkołę oraz powiat Brzeski podczas etapu okręgowego Olimpiady w Opolu. Wśród najlepszych uczniów z Województwa Opolskiego zdobyła II miejsce Brawo!!!
Również doceniona została przez jury jej akcja prozdrowotna: " Aktywni Razem ku lepszej przyszłości" , która przeprowadzona została w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Czepielowicach.
W ocenie jury akcja charakteryzowała się innowacyjnością i zdobyła : 35/35 pkt. Brawo!!!
Dziękujemy uczennicy kl. 8a Patrycji oraz uczennicom kl. 8b Kasi, Weronice, Amelce, że tak dzielnie wspierały Asię w realizowanych zadaniach
Dziękujemy nauczycielom wspierających nas w przygotowaniach do akcji oraz jej realizacji, Szczególne podziękowania dla Pani Agnieszki Łosiowskiej
Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem opiekun SK PCK, koordynator olimpiady Joanna Staroń